Hemen Görüşelim

İletişim

E-Posta

Dersler, eğitim programı, kitap satışı, sipariş veya müzik ile ilgili herhangi bir konuda benimle istediğiniz zaman aşağıdaki eposta adresi aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

sezayuz@gmail.com 

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme Avantajı ile Orjinal Ürünü Güvenli Bir Şekilde Satın Alırsınız

Ücretsiz Kargo

Aldığınız Ürünlerin Kargo Masrafları Bizim Tarafımızdan Karşılanmaktadır

Güvenli Alışveriş

Sitemiz, 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası İle Tamamen Güvenle Korunmaktadır

Çalışma Saatleri

Bizimle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Size en yakın zamanda cevap vermeye çalışacağız ama yine de çalışma saatlerimizin aşağıdaki gibi olduğunu sizlere belirtmiş olalım:)

Pazartesi ile Cuma arası: 08.00 – 19.00

Cumartesi ve Pazar: 09.00 – 18.00

Lokasyon

Derslerimiz fiziksel olarak sadece İstanbul’da verilebilmektedir. Fakat online dersler aracılığı ile her zaman ve her yerde ders opsiyonu mevcuttur. Detaylı bilgi için e-posta atabilir, online ders ile ilgili daha fazla bilgi için bu link aracığı ile Eğitim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

[ninja_form id=”5″]
SSS

Sık Sorulan Sorular

GARANTİ BANKASI ÖDEME HESAP BİLGİLERİ

Banka Adı: Garanti Bankası BBVA

IBAN No: 30 0006 2000 7400 0006 8954 12

Hesap No: 740-6895412

Şube: Ahmediye / Üsküdar

Hesap Sahibi: Seza Yüzbaşı

Siparişinizi verdikten sonra Ödeme Bildirim Formu aracılığı ile bize ödemenizi yaptığınıza dair bildirimde bulunarak siparişinizin size daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ödeme Bildirim Sayfasına gitmek için tıklayın.

Siparişinizi verdikten sonra sistem üzerinden siparişinizi bizler görüyor olacağız. Bundan sonra yapmanız gereken yukarıda bilgileri bulunan banka hesabına sipariş ettiğiniz kitap kadar ücreti havale veya eft yapmak olacaktır. Ödeme işlemini yaptıktan sonra, ödemeniz onaylanacak ve siparişinizi hemen kargoya vereceğiz.

Ödemenizin onaylanması akabindeki 3 veya 4 iş günü içerisinde kargonuz elinize ulaşacaktır.

Ödemenizin onaylanması ve siparişinizin hızlı bir şekilde size ulaşması için ödeme bildirim formunu doldurarak ödemenizin onaylanmasını hızlandırabilirsiniz.

Sipariş sırasında verdiğiniz bilgilerde bir yanlışlık veya sipariş hakkında bir sorunuz olması halinde sezayuz@gmail.com mail adresi aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Bildirinizi alır almaz sizlerle iletişime geçeceğiz.

Mail sırasında lütfen telefon numaranız ve sipariş numaranızı da belirtiniz.